11.-15. septembra 2013: Španielsko, Madrid - Medzinárodná letná škola ES

uverejnené 1. 5. 2013, 13:10 používateľom Ekonomika spoločenstva Slovensko   [ aktualizované 7. 10. 2013, 2:37 ]

11. až 15. Septembra 2013, Vyhraďte si čas!

MEET#SHARE#CREATE#CHANGE@EOCSUMMERSCHOOL2013

STRETNISA#ZDIEĽAJ#TVOR#MEŇ@ESLETNÁŠKOLA2013

Nová ekonómika pre zjednotený svet

11.-15. September 2013

Centrum Mariapoli Luminosa

Poniente 33

28290 Las Matas (Madrid)

CIEĽ:

Ak si študent alebo mladý podnikateľ (od 19 do 35 rokov); ak rozmýšlaš o svojej budúcej profesnej ceste; ak veríš, že nová, ľudská ekonómika  je nie len možná ale potrebná; ak sa zaujímaš o sociálnu/spoločenskú ekonómiku… , táto letná škola je pre Teba. STRETNI mladých ľudí z celého sveta; ZDIEĽAJ myšlienky, nápady, skúsenosti, sny; TVOR nové projekty, vzťahy, novú viziu; MEŇ svet, ekonomiku, začni realitou v tvojom okolí.

PROGRAM:

Zahŕňa prednášky a workshopy.

Témy: sociálne podnikanie, zamestnanosť, rozvoj, chudoba, nezištnosť, vzájomnosť, šťastie …  vo svelte novej paradigmy vyplývajúcej z ekonómiky spoločenstva.

OFICIÁLNY CERTIFIKÁT:

Všetkým študentom, ktorí budú spĺňať podmienky a zúčastnia sa Letnej školy, bude vydaný certifikát všeobecne uznaný vďaka dohode so Španielskou univerzitou.

PREDNÁŠKY*:

Medzi prednášajúcimi budú: Luigino Bruni (Univerzitný inštitút Sophia (Loppiano) a LUMSA University, Rím, Taliansko), Luca Crivelli (Univerzity of Italian Swizerland, Lugano, Švajčiarsko), Genevieve Sanze (Abidjan, Pobrežie slonoviny), Vittorio Pelligra (University of Cagliari, Taliansko), Anouk Grevin (University  of Nantes, Francúzsko), Guiseppe Argiolas (University of Cagliari, Taliansko).

Budú tam tiež niekoľkí miestni a aj zahraniční podnikatelia: Teresa Ganzon (Bangko Kabajan, Manila, Filipíny), John Mundell (Mundell&Associates, Inc, Indianapolis, USA).

*tento zoznam sa môže zmeniť v závislosti od finálneho programu.

JAZYK:

Oficiálnym jazykom bude anglický jazyk.

ORGANIZÁTOR:

Letnú školu organizuje Medzinárodnoá asociácia pre ekonómiku spoločenstva (AIEC) v spolupráci s ďalšími miestnymi a medzinárodnými organizáciami a inštitúciami.

MIESTO:

Škola sa bude konať v Centre Mariapoli Luminosa neďaleko Madridu v čase od 11. do 15. Septembra 2013. Organizácia poskytne ubytovanie a stravu.

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

V dokumente v prílohe, pod názvom practical info nájdete program a ďalšie podrobné informácie.

VIAC INFO:

eocsummerschool2013@gmail.com   

Comments